Wat staat er in 2050 op het menu?
Plofkippen of Goei Eete? Biologisch, kiloknaller, Slow Food of duurzame hamburgers? Salami of Surimi? Komt ons voedsel vers van de boerderij of vacuum gezogen uit de supermarkt? De herkomst, gezondheid en toekomst van ons voedsel is trending topic.
Van 21-26 mei 2013 vond het Future of Food Festival plaats. Een festival over de wereld van ons dagelijks brood, over megastallen, etageteelt, crowd feeding, obesitas, stadslandbouw, oervoeding en havermoutpap met meelwormen.
Het Future of Food Festival is een initiatief van Tilburg Debatstad. Dat zijn het Wereldpodium en het Milieucafé, samen met het Science Café, mEATing, ZLTO en bioboerderij ‘t Schop in Hilvarenbeek. Marga was redacteur en coördinator van het festival